Cтартова конференція з проведення Хакатону «UA BGrowth»

Сьогодні, 20 квітня 2023 року, у змішаному форматі очної та дистанційної участі на базі Одеського державного аграрного університету, відбулася стартова конференція з проведення Хакатону «UA BGrowth» – конкурсу на кращі бізнес-ідеї для проектів та стартапів інноваційної Блакитної економіки Одеського регіону, в рамках проекту «Цифрова мережа блакитної економіки та прискорення інновацій» (Акронім проєкту: DBAN Номер проєкту: 101077599), що фінансується Європейським Союзом через Європейський фонд Морського судноплавства, рибальства і Аквакультури (Європейського виконавчого агентства з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища).

Організатор — ФОП Паращенко Олександр Анатолійович. Партнер — Одеський державний аграрний університет.

На сьогоднійшній конференції було озвучено цілі, завдання, заходи, умови участі в конкурсі, деталі та терміни проведення Хакатону.

Очікувані результати від проведення конференції – це зростання обізнаності, мотивації молоді та громадськості, щодо можливості та перспективності їх участі в конкурсі Хакатон стратегії блакитного зростання регіону, а також можливості зробити свій внесок у розвиток блакитної економіки регіону, отримуючи цінний досвід, підтримку та шанс реалізувати свою бізнес-ідею.

Бажаємо успіхів всім учасникам конкурсу та чекаємо на Ваші інноваційні проєктні ідеї.