РЕАЛІЗОВАНО АКАДЕМІЧНУ МОБІЛЬНІСТЬ ЗА ПРОГРАМОЮ ЕРАЗМУС + У М. ВУКОВАР (ХОРВАТІЯ)

З 06 по 10 травня 2024 року проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, кандидат економічних наук, старший дослідник, доцент кафедри економічної теорії та економіки підприємства Тетяна Небога та доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Наталія Телічко відвідали Університет прикладних наук ім. Лавослава Ружички (VEVU, м. Вуковар, Хорватія) за міжнародною програмою VEVU ERASMUS+ INTERNATIONAL STAFF WEEK 2024. Учасниками заходу були 60 представників академічної спільноти з 14 країн Європи.

Співробітники ОДАУ взяли участь у семінарі «Розширене навчання кейсів штучного інтелекту (AI)», який проводив один з ключових запрошених лекторів: Яакко Куяла, професор Університету Оулу (Фінляндія).

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Тетяна Небога мала зустріч з керівництвом VEVU, а також співробітниками інших закладів вищої освіти. Досягнуто ряд домовленостей щодо розвитку співробітництва в академічній сфері.

Відповідно до програми доцент Наталія Телічко провела цикл гостьових лекцій з Тайм-менеджменту та Управління проєктами. Аудиторія із зацікавленістю сприймала представлений матеріал та брала активну участь у  тренінгу з Тайм-менеджменту.

Для здобувачів денної та заочної форм навчання, гостей, викладачів та  персоналу VEVU було проведено захід з представлення всіх університетів-партнерів, з метою розширення можливостей співпраці учасників проєкту, а також підписання відповідних угод та меморандумів.

Всі учасники VEVU ERASMUS+ INTERNATIONAL STAFF WEEK 2024 отримали сертифікати про академічну мобільність.