Круглий стіл “Забезпечення охорони праці в практичній діяльності лікаря ветеринарної медицини”

Програма Круглого столу «Забезпечення охорони праці в практичній діяльності лікаря ветеринарної медицини»

Круглий стіл "Забезпечення охорони праці в практичній діяльності лікаря ветеринарної медицини"

27 березня 2024 з нагоди Всесвітнього дня охорони праці на факультеті ветеринарної медицини завдяки співпраці з кафедрою інформаційних технологій проведено круглий стіл на тему “Забезпечення охорони праці в практичній діяльності лікаря ветеринарної медицини”.

Модератор заходу – Інна МОСКАЛЮК, доцент кафедри інформаційних технологій, к. тех. н., доцент.

До роботи круглого столу долучились і наші міжнародні партнери – Кіра ХАМІД, кандидат с-г наук, член Арабської спілки бджолярів, офіційний представник компанії Tilab Group (Саудівська Аравія).

Заслухано та обговорено доповіді на тему:

1. ОХОРОНА ТА БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ВЕТЕРИНАРНИХ ЗАХОДІВ З ТВАРИНАМИ

Доповідач: Микола САКУН, доцент кафедри інформаційних технологій, к. тех. н., доцент, Одеський державний аграрний університет

1. БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС РОБОТИ З КОНЯМИ

Доповідач: Інна МОСКАЛЮК, доцент кафедри інформаційних технологій, к. тех. н., доцент, Одеський державний аграрний університет

1. НАЦВАЖЛИВІШІ АСПЕКТИ ОХОРОНИ ПРАЦІ У БДЖІЛЬНИЦТВІ

Доповідач: Кіра ХАМІД, кандидат с-г наук, член Арабської спілки бджолярів, офіційний представник компанії Tilab Group (Саудівська Аравія)

У панельної дискусії “Безпека праці під час лікування тварин, лабораторних дослідження та проведення ветеринарно-санітарних заходів” прийняло участь понад 80 здобувачів вищої освіти факультету ветеринарної медицини.

Всі учасники круглого столу отримали сертифікати.