17 вересня 2024 року викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук ОДАУ Марія Холод взяла участь у міжнародному вебінарі на тему «Розширення прав і можливостей жінок на ринках, що розвиваються: бізнес-стратегії для інклюзії», що було організовано на базі Університету наук і комп’ютерних технологій (STEKOM, Індонезія).Міжнародний вебінар на тему «РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК НА РИНКАХ, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ: БІЗНЕС-СТРАТЕГІЇ ДЛЯ ІНКЛЮЗІЇ»

Захід розпочався з вітального слова Dr. Joseph Teguh Santoso, ректора університету STEKOM, який підкреслив важливу роль жінок у розвитку сучасного суспільства, їх участі у всіх сферах суспільно-політичного життя, бізнесу та управління, було зазначено важливість забезпечення розширення прав та можливостей жінок на ринках, що розвиваються.

Представниця Одеського державного аграрного університету Марія Холод презентувала змістовну доповідь на тему «Штучний інтелект в інклюзивному академічному середовищі». Була надана цікава, наглядна та корисна інформація.
Після виступу Марія Холод відповіла на запитання учасників заходу.

Наприкінці зустрічі підбито підсумки, організатор сесії подякувала спікерам за змістовні презентації та було, висловлено сподівання на подальшу співпрацю.