Головна » Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» у 2018-2019 навчальному році

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1364 від 10.10.2017 р. Одеський державний аграрний універститет призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 21«Ветеринарна медицина».

Запрошуємо студентів ВНЗ взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина», який буде проходити в Одеському державному аграрному університеті 18-19 квітня 2019 р. за спеціальностями:

– 211 «Ветеринарна медицина»,

– 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза».

Оргкомітет.

Запрошення взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» у 2018-2019 навчальному році

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 21-Ветеринарна медицина (26-27. 04. 2018р.)

Програма Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузі знань 21 – Ветеринарна медицина у 2017-2018 навчальному році

Студентські роботи

КОНКУРС_ШИФР AQUA VITAE