Головна » Профорієнтаційна робота » 25 жовтня 2018 року відбулася акція «Випускник», яка була організована Ширяївською районною філією Одеського обласного центру зайнятості в стінах комунального закладу «Ширяївський освітній комплекс № 1».

В даному заході прийняли участь викладачі нашого університету з метою проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл Ширяївського району Одеської області. Це доцент кафедри обліку і оподаткування Дяченко Олексій Петрович, старший викладач кафедри економічної теорії і економіки підприємства Радутна Олена Василівна, асистент кафедри агроінженерії Павлішин Павло Миколайович, доцент кафедри захисту генетики і селекції рослин Балан Галина Олександрівна, асистент кафедри ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи Півень Ольга Тарасівна.

Наші викладачі представили інформацію про факультети та спеціальності, розповіли про умови навчання, досягнення наших студентів та випускників, взагалі про перспективи навчання в нашому вузі. Виступ зацікавив багатьох присутніх, тому надійшло дуже багато питань від школярів та вчителів. Всі бажаючі отримали довідкову інформацію в усній формі та у друкованому варіанті.