Головна » Олімпіади ОДАУ » II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Геодезія та землеустрій” 17 – 19 квітня 2019 року

На інженерно економічному факультеті 17-19 квітня 2019 року відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Геодезія та землеустрій”.

В олімпіаді взяли участь студенти закладів вищої освіти, які готують фахівців галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Загальна кількість учасників – 51 осіб.

Оцінивши результати письмових робіт з практичного туру та врахувавши результати теоретичного туру на основі тестування учасників  олімпіади, журі встановило результати олімпіади згідно з протоколом.

На основі зведених результатів олімпіади рішенням журі визначено переможців.

Протокол засідання журі II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” від 19 квітня 2019 року