Головна » Новини » З 19 по 21 лютого студенти та декан Агробіотехнологічного факультету приймали участь у роботі міжнародного заходу Агровесна 2019

З 19 по 21 лютого студенти та декан Агробіотехнологічного факультету приймали участь у роботі міжнародного заходу Агровесна 2019

З 19 по 21 лютого студенти та декан Агробіотехнологічного факультету приймали участь у роботі міжнародного заходу Агровесна 2019 проведення якого передбачало міжнародні виставки «Зернові технології», «Фрукти, овочі, логістика» та “Agro Animal Show”, а також у 6-МУ ДНІ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА АГРАРІЯ.

У рамках міжнародної виставки студенти мали змого ознайомитися з новою технікою, діджитал технологіями, що використовуються і впроваджуються в агросектор, з новаціями які пропонують діагностичні лабораторії. Під час виставки студенти відвідали конференції Стале землеробство в умовах змін клімату, семінар Фізіологія, живлення і біологія – 3 кити життя рослин, круглий стіл Digital_АГРО: від початківця до професіонала; Горіховий промисловий сад; практичний семінар «Ягідній тренд 2019 – стоп спеціалізація».

Завершальним етапом усіх заходів 21 лютого за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та організації ННЦ «Агроосвіта» разом з порталом «Агрокар’єра» було проведено 6-й ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА АГРАРІЯ. В рамках якого було проведено круглий стіл «Спільні кроки аграрного бізнесу та освіти у підготовці фахівців» – за участі представників закладів аграрної освіти різного ступеню акредитації та провідних аграрних компаній таких як МХП, ЄПІКУР, UKRAVIT, AgriLab та інші.

Студенти мали змогу прийняти участь у ярмарку вакансій.

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання