Головна » Будні університету » СТУДЕНТИ АГРОБІОТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ПОКРОВСЬКІЙ ЮНАЦЬКО-МОЛОДІЖНІЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

11 травня 2018 року Одеська обласна сільськогосподарська дорадча служба «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва разом з деканатом АБТ ОДАУ організувала поїздку до с. Маринівка Біляївського району Одеської області для участі в конференції.

Керівник ДП ДГ «Покровське» Баранов Олександр Леонтійович відкрив конференцію. Доповідачами на конференції були студенти АБТ, Петрівського та Білгород-Дністровського коледжів, учні ЗОШ Міжлимання представники Одеського селекційного інституту. Також була проведена презентація Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва для всіх присутніх.

Головний агроном господарства Волянський Олександр Михайлович ознайомив студентів з дослідними полями ДП ДГ «Покровське», яке дуже активно займається селекційною роботою, виведенням нових сортів рослин. Незважаючи на досить посушливі умови вирощування рослин, господарство, використовуючи новітні технології та врожайне насіння, досягають досить вражаючих урожаїв сільськогосподарських культур.