Головна » Будні університету » СТУДЕНТИ АГРОБІОТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ПОКРОВСЬКІЙ ЮНАЦЬКО-МОЛОДІЖНІЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

СТУДЕНТИ АГРОБІОТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ПОКРОВСЬКІЙ ЮНАЦЬКО-МОЛОДІЖНІЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

11 травня 2018 року Одеська обласна сільськогосподарська дорадча служба «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва разом з деканатом АБТ ОДАУ організувала поїздку до с. Маринівка Біляївського району Одеської області для участі в конференції.

Керівник ДП ДГ «Покровське» Баранов Олександр Леонтійович відкрив конференцію. Доповідачами на конференції були студенти АБТ, Петрівського та Білгород-Дністровського коледжів, учні ЗОШ Міжлимання представники Одеського селекційного інституту. Також була проведена презентація Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва для всіх присутніх.

Головний агроном господарства Волянський Олександр Михайлович ознайомив студентів з дослідними полями ДП ДГ «Покровське», яке дуже активно займається селекційною роботою, виведенням нових сортів рослин. Незважаючи на досить посушливі умови вирощування рослин, господарство, використовуючи новітні технології та врожайне насіння, досягають досить вражаючих урожаїв сільськогосподарських культур.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання