Головна » Новини » Стартував всеукраїнський конкурс «Агро 2019», переможці поїдуть до Франції!

Стартував всеукраїнський конкурс «Агро 2019», переможці поїдуть до Франції!

24 жовтня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка благодійний Фонд Бориса Колеснікова дав старт всеукраїнському освітньому конкурсу «Агро 2019». Проект покликаний підтримати студентів аграрних вузів України в їх прагненні застосувати свої знання, амбіції і потенціал для розвитку вітчизняної сільськогосподарської галузі.

Брати участь в конкурсі «Агро 2019» можуть студенти денної форми навчання і молоді фахівці з усієї України від 17 до 25 років включно. Бажаючі повинні пройти онлайн-реєстрацію*. Конкурс складатиметься з двох етапів: тестування зі спецпредметів та захисту власних бізнес-розробок. Експертне журі визначить авторів тридцяти найперспективніших стартапів. Вони вирушать у лютому 2019 року на провідну світову виставку сільського господарства і тваринництва SIMA 2019 до Парижа.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков підкреслив, що агросектор має величезне значення для розвитку української економіки і наявність кваліфікованих кадрів з нестандартним мисленням і новими підходами в управлінні є одним з основних чинників його успішного функціонування. «Згідно з оцінками ООН, Україна може прогодувати 900 мільйонів чоловік, а це майже кожен сьомий житель планети! Конкурс «Агро» об’єднує найкращих молодих аграріїв – майбутню сільськогосподарську еліту. Саме ці люди зовсім скоро будуть управляти важливим для України сектором економіки. Переможців чекає поїздка до Парижа на світовий форум сільського господарства, де вони зможуть не просто ознайомитися з кращими досягненнями сфери, а й поділитися своїм досвідом, знаннями та ідеями», – зазначив Борис Колесніков.

У минулому році в конкурсі «Агро» взяли участь 1 500 студентів з 20 профільних вузів країни. Автори тридцяти кращих проектів відвідали міжнародну сільськогосподарську виставку Fieragricola 2018 у Вероні (Італія).

*https://www.0382.ua/news/2197707/startuvav-vseukrainskij-konkurs-agro-2019-peremozci-poidut-do-francii