Головна » Новини » Шановні колеги! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти.

Шановні колеги! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти.

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України в цілому i нашого університету зокрема, формуєте нове покоління, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюю щиру вдячність за подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Ректор ОДАУ Корлюк С.С.