Головна » Новини » Шановні бібліотекарі!

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Шановні бібліотекарі!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем Бібліотек! У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар – зберігачем і двигуном людської культури. Сьогодні бібліотека університету знаходить і впроваджує нові форми спілкування зі студентами, викладачами. А працівники бібліотеки – незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією. Ви несете своїм читачам радість знань та високу культуру. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого університету.

Бажаю вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов’язку. Нехай ваша праця – праця хранителів людської мудрості – завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях.

Міцного вам здоровя, щастя, добробуту та нових творчих здобутків у вашій благородній справі.

Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотеки нашого університету за їх самовіддану працю, за те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями. Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги!

З повагою, голова та актив ППО ОДАУ.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання