Головна » Новини » Шановні бібліотекарі!

Шановні бібліотекарі!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем Бібліотек! У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар – зберігачем і двигуном людської культури. Сьогодні бібліотека університету знаходить і впроваджує нові форми спілкування зі студентами, викладачами. А працівники бібліотеки – незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією. Ви несете своїм читачам радість знань та високу культуру. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого університету.

Бажаю вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов’язку. Нехай ваша праця – праця хранителів людської мудрості – завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях.

Міцного вам здоровя, щастя, добробуту та нових творчих здобутків у вашій благородній справі.

Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотеки нашого університету за їх самовіддану працю, за те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями. Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги!

З повагою, голова та актив ППО ОДАУ.