Головна » Новини » Первинна профспілкова організація ОДАУ вітає вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги!

Нехай прийдешній рік буде світлим, мирним і щасливим, а Різдво Христове наповнить серце вірою, надією та любов’ю. Хай міцне здоров’я, добробут та благополуччя панують в оселі, а Рік Новий буде багатим на добро, щедрим на успіхи й удачу.

Бажаємо вам та вашим близьким миру та злагоди, доброго здоров’я та здійснення найзаповітніших бажань.

З повагою, голова та актив ППО ОДАУ.