Головна » Новини » ОДАУ відкритий для всіх!!!!!

ОДАУ відкритий для всіх!!!!!

 9 лютого 2019 р. дружня родина професорсько-викладацького складу і студентів ОДАУ знову доброзичливо відчинила свої двері для майбутніх студентів та їх батьків, для всіх, хто в цей день прийшов познайомитися з нами.

250 школярів з Овідіопольського, Білгород-Дністровського, Великомихайлівського, Роздільнянського, Татарбунарського, Біляївського, Миколаївського, Любашівського, Іванівського, Тарутинського районів Одеської області, міста Одеси, з Миколаївської, Вінницької, Донецької, Херсонської областей стали нашими гостями.

На 2-му поверсі корпусу №2 свої експозиції розмістили всі факультети і профілюючі кафедри університету. Кожен факультет, його викладачі та студенти намагалися показати наочно, чого навчають на їх факультеті, показати, яких успіхів вони досягли, що вміють робити своїми руками.

Агробіотехнологічний факультет зустрічав гостей, як і належить у будь-якому гостинному товаристві, короваєм. В експозиції були представлені рослини, які і в зимовий час вирощують наші студенти в навчальних лабораторіях, наочні посібники, макети, посівний матеріал, результати праці кафедри виноградарства – нові сорти винограду.

Факультет ветеринарної медицини та біотехнологій порадував гостей не тільки наочними матеріалами у вигляді опудал тварин, смачною продукцією, виготовленою руками викладачів і студентів-технологів, яскраво і барвисто представленої професією бджоляра, а й «цвяхом програми» стали службові собаки, які в умілих руках кінологів-студентів були слухняними і добрими.

Інженерно-економічний факультет представив гостям наукові роботи та видані книги з економіки, менеджменту. На стендах красувалися почесні грамоти, дипломи та фото наших студентів і викладачів. Кафедра геодезії та природокористування показала, якою сучасною апаратурою вміють користуватися наші студенти, завтрашні геодезисти. Механіки теж були представлені новою літературою і механізмами, які вивчають наші студенти.

Зустріч вийшла дуже цікавою і корисною. Майбутні студенти та їхні батьки з цікавістю оглянули представлені експозиції, поспілкувалися з викладачами, студентами, отримали відповіді на свої запитання.

Після привітального слова в.о.ректора Коваленко О.А., виступів деканів факультетів та відповідального секретаря приймальної комісії університету було надано слово для виступу Душенку В.Є., який розповів присутнім про проходження практики нашими студентами у Скандинавських країнах. Також виступив наш випускник 2018 року агробіотехнологічного факультету Куруч Павло, який працює в компанії «Сингента».

У фойє постійно працював буфет, де всі бажаючі могли попити чаю, кави і скоштувати солодощів.

Також усі охочі мали можливість написати пробне безкоштовно ЗНО з української мови та літератури. Наступними суботами будуть також проведені ЗНО з математики, хімії, біології, історії України, англійської мови.

Тому віримо в те, що зустрінемося з кожним абітурієнтом 1 вересня!

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання