Одеський державний
аграрний університет

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тренди та перспективи логістики, маркетингу, збутової діяльності плодоовочівництва в епоху цифрових технологій»

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тренди та перспективи логістики, маркетингу, збутової діяльності плодоовочівництва в епоху цифрових технологій»

20-21 вересня 2019 року за підтримки Центру розвитку і правової підтримки села та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) викладачі кафедри менеджменту Запша Галина Миколаївна, Дідур Ганна Іванівна, Смирнова Наталія Василівна, Колмогорова Ірина Володимирівна та кафедри економічної теорії та економіки підприємства Петренко Ольга Павлівна разом зі студентами інженерно-економічного факультету спеціальності «Менеджмент» прийняли участь в міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні тренди та перспективи логістики, маркетингу, збутової діяльності плодоовочівництва в епоху цифрових технологій», яка відбулася на базі ДВНЗ Херсонського державного аграрного університету.

Під час виступів учасників конференції висвітлювались сучасні тренди на ринку продукції плодоовочівництва, актуальні проблеми управління маркетинговою діяльністю плодоовочевих підприємств, напрями підвищення результативності управління логістичними процесами. З ґрунтовною доповіддю про використання сучасних ІТ-технологій в логістиці виступила доцент кафедри менеджменту Смирнова Наталія Василівна.

Надзвичайно пізнавальною, корисною та цікавою була зустріч з директором ТОВ «НПП «5 element» Володимиром Білим, який розповів про інноваційний комплексний препарат «5 ELEMENT», дія якого спрямована на активізацію внутрішніх та зовнішніх мікробіологічних і фізіологічних процесів в рослинництві. Цей інноваційний продукт суттєво впливає на збереження та підвищення родючості ґрунту, зниження ресурсних витрат на синтетичні мінеральні добрива, збільшення природної енергії, закладеної в рослинах і ґрунті (без втручання в геном рослини).

Екскурсія лабораторіями підприємства ознайомила учасників конференції з етапами виробництва, пакування та постачання продукції до кінцевого споживача.

Директор підприємства відповів на численні питання студентів щодо особливостей використання добрив, ціни, зворотного зв’язку та пошуку інформації про підприємство в інтернет-мережі, співробітництва із різними країнами та можливості влаштування на підприємство випускників аграрних вишів.

 

Інші новини

Подати документи