Головна » Будні університету » Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування” (диплом I ступеню) магістра Михайлика Івана Олександровича та його керівника д.е.н., завідувача кафедри обліку і оподаткування Крюкову Ірину Олександрівну!

На базі кафедри обліку і аудиту Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дипломних (бакалаврських та магістерських) робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування». У конкурсі взяли участь 25 бакалаврських робіт і 71 магістерська робота із 39 вищих навчальних закладів України.

Студент Одеського державного аграрного університету став переможцем конкурсу магістерських робіт, здобувши диплом І ступеня. Науковий керівник – завідувач кафедри облік і оподаткування, д.е.н., доцент І.О. Крюкова.

Колектив кафедри обліку і оподаткування Одеського державного аграрного університету вітає переможця і бажає йому подальших наукових звершень!

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання