Головна » Будні університету » Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування” (диплом I ступеню) магістра Михайлика Івана Олександровича та його керівника д.е.н., завідувача кафедри обліку і оподаткування Крюкову Ірину Олександрівну!

На базі кафедри обліку і аудиту Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дипломних (бакалаврських та магістерських) робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування». У конкурсі взяли участь 25 бакалаврських робіт і 71 магістерська робота із 39 вищих навчальних закладів України.

Студент Одеського державного аграрного університету став переможцем конкурсу магістерських робіт, здобувши диплом І ступеня. Науковий керівник – завідувач кафедри облік і оподаткування, д.е.н., доцент І.О. Крюкова.

Колектив кафедри обліку і оподаткування Одеського державного аграрного університету вітає переможця і бажає йому подальших наукових звершень!