Головна » Будні університету » Вітаємо з перемогою команду «СПАРТА»!!!

Вітаємо з перемогою команду «СПАРТА»!!!

16.06.2018 року команда Одеського державного аграрного університету «СПАРТА» за сприянням голови первинної профспілкової організації Бойка І.В. прийняла участь у волейбольному турнірі, який відбувся у смт. Миколаївка Миколаївського району Одеської області.

В змаганнях прийняли участь 3 команди: СПАРТА, збірна Миколаївської селищної ради та молодіжна збірна смт. Миколаївки. Відкрив змагання голова Миколаївської селищної ради Чирнилюк М.І. З профорієнтаційною промовою виступив к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Найда А.В. За результатами турніру команда ОДАУ зайняла І місце і нагороджена кубком. Волейбольний турнір та усі інші спортивні змагання провадяться з метою підтримки здоров’я та розвитку студентів та популяризації Одеського державного аграрного університету.