Головна » Будні університету » Вітаємо з перемогою команду «СПАРТА»!!!

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Вітаємо з перемогою команду «СПАРТА»!!!

16.06.2018 року команда Одеського державного аграрного університету «СПАРТА» за сприянням голови первинної профспілкової організації Бойка І.В. прийняла участь у волейбольному турнірі, який відбувся у смт. Миколаївка Миколаївського району Одеської області.

В змаганнях прийняли участь 3 команди: СПАРТА, збірна Миколаївської селищної ради та молодіжна збірна смт. Миколаївки. Відкрив змагання голова Миколаївської селищної ради Чирнилюк М.І. З профорієнтаційною промовою виступив к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Найда А.В. За результатами турніру команда ОДАУ зайняла І місце і нагороджена кубком. Волейбольний турнір та усі інші спортивні змагання провадяться з метою підтримки здоров’я та розвитку студентів та популяризації Одеського державного аграрного університету.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання