Головна » Будні університету » Участь студентів ОДАУ у конференції

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Участь студентів ОДАУ у конференції

22 грудня 2017 року у конференц-залі готелю «Морський» ( м. Одеса) відбулась спільна науково-практична конференція за участю фармацевтичної компанії «Фармак», ВЦ «Фаворит», лікарів ветеринарної медицини м. Одеси, викладачів та студентів факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Одеського ДАУ на тему: «Ключова роль комп’ютерної томографії в постановці діагнозу лікарем ветеринарної медицини, а також аспекти лікування онкологічних захворювань».

Від професорсько-викладацького колективу факультету з цікавою доповіддю та показом мастер-класу виступив професор, завдувач кафедри хірургії, акушерства та хвороб дрібних тварин, доктор вет. наук Телятніков Андрій Володимирович на тему: «Хірургічні аспекти комп’ютерно-томографічних досліджень кістково-суглобової патології у собак».

Цікаві доповіді, з перспектив застосування комп’ютерно-томографічних досліджень у ветеринарній медицині також представили студенти факультету Столяренко Максим (3 курс), Нанкова Юлія (4 курс), Чурко Світлана (5 курс).

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання