Головна » Будні університету » Участь студентів ОДАУ у конференції

Участь студентів ОДАУ у конференції

22 грудня 2017 року у конференц-залі готелю «Морський» ( м. Одеса) відбулась спільна науково-практична конференція за участю фармацевтичної компанії «Фармак», ВЦ «Фаворит», лікарів ветеринарної медицини м. Одеси, викладачів та студентів факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Одеського ДАУ на тему: «Ключова роль комп’ютерної томографії в постановці діагнозу лікарем ветеринарної медицини, а також аспекти лікування онкологічних захворювань».

Від професорсько-викладацького колективу факультету з цікавою доповіддю та показом мастер-класу виступив професор, завдувач кафедри хірургії, акушерства та хвороб дрібних тварин, доктор вет. наук Телятніков Андрій Володимирович на тему: «Хірургічні аспекти комп’ютерно-томографічних досліджень кістково-суглобової патології у собак».

Цікаві доповіді, з перспектив застосування комп’ютерно-томографічних досліджень у ветеринарній медицині також представили студенти факультету Столяренко Максим (3 курс), Нанкова Юлія (4 курс), Чурко Світлана (5 курс).