Головна » Будні університету » Створення електронних навчальних курсів та методика їх використання у навчальному процесі

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

Створення електронних навчальних курсів та методика їх використання у навчальному процесі

З 5 березня по 23 березня 2018 р. провідними викладачами Навчально-наукового інституту післядипломної освіти НУБіП України та навчально-методичним відділом Одеського державного аграрного університету були організовані та проведені курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Одеського державного аграрного університету за темою «Створення електронних навчальних курсів та методика їх використання у навчальному процесі».

Слухачі курсів підвищували свої навики з організації навчального процесу з використанням GLMS Moodle; розробки, створення і використання електронних навчальних курсів з дисциплін; створення мультимедійних навчальних ресурсів; створення тестових завдань; організації електронного спілкування та співпраці за умов використання дистанційних технологій навчання тощо.

По закінченню курсів підвищення кваліфікації всі слухачі (51 особа) отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання