Головна » Будні університету » Створення електронних навчальних курсів та методика їх використання у навчальному процесі

З 5 березня по 23 березня 2018 р. провідними викладачами Навчально-наукового інституту післядипломної освіти НУБіП України та навчально-методичним відділом Одеського державного аграрного університету були організовані та проведені курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Одеського державного аграрного університету за темою «Створення електронних навчальних курсів та методика їх використання у навчальному процесі».

Слухачі курсів підвищували свої навики з організації навчального процесу з використанням GLMS Moodle; розробки, створення і використання електронних навчальних курсів з дисциплін; створення мультимедійних навчальних ресурсів; створення тестових завдань; організації електронного спілкування та співпраці за умов використання дистанційних технологій навчання тощо.

По закінченню курсів підвищення кваліфікації всі слухачі (51 особа) отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.