Головна » Будні університету » Створення електронних навчальних курсів та методика їх використання у навчальному процесі

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

Створення електронних навчальних курсів та методика їх використання у навчальному процесі

З 5 березня по 23 березня 2018 р. провідними викладачами Навчально-наукового інституту післядипломної освіти НУБіП України та навчально-методичним відділом Одеського державного аграрного університету були організовані та проведені курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Одеського державного аграрного університету за темою «Створення електронних навчальних курсів та методика їх використання у навчальному процесі».

Слухачі курсів підвищували свої навики з організації навчального процесу з використанням GLMS Moodle; розробки, створення і використання електронних навчальних курсів з дисциплін; створення мультимедійних навчальних ресурсів; створення тестових завдань; організації електронного спілкування та співпраці за умов використання дистанційних технологій навчання тощо.

По закінченню курсів підвищення кваліфікації всі слухачі (51 особа) отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання