Головна » Будні університету » СОТ «Лукомор’я» ОДАУ гостинно відчиняє двері

СОТ «Лукомор’я» ОДАУ гостинно відчиняє двері

В Одесі , нарешті, по-справжньому літня спекотна погода. Стовпчик термометра піднімається вище позначки +30 градусів. І якщо в місті з його духотою, розпеченим асфальтом, задушливим громадським транспортом тільки мріється про прохолоду у тіні, то тут, на березі Чорного моря, на сонячному пляжі з оксамитовим піском, серед рожевих клумб – одні позитивні емоції, які дарує літо і заради яких спрямовуються на відпочинок і наші студенти.

У першу чергу, право на відпочинок отримують відмінники та активісти ОДАУ і студенти, які користуються пільгами, з малозабезпечених родин. За сім літніх змін керівництво вищу прагне оздоровити якомога більше студентів і викладачів. Так чи інакше всі студенти за час навчання обов’язково побувають тут, щоб відпочити до наступного навчального року.

Відпочиваючі студенти активно проводять свій час, беруть участь у спортивних змаганнях з футболу, волейболу, настільного тенісу, проводять дискотеки та інші культурні заходи, відпочивають на чистому пляжі та смачно харчуються.

В організації відпочинку студентів велику участь бере Первинна профспілкова організація університету. Тому студенти висловлюють слова великої подяки адміністрації університету і Профспілковій організації.