Головна » Будні університету » СОТ «Лукомор’я» ОДАУ гостинно відчиняє двері

Випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та іноземної мови для вступу до магістратури запрошуються на підготовчі курси Одеського державного аграрного університету.

Групи малокомплектні  10-15 слухачів.

Початок занять у жовтні місяці. 

Термін навчання 8 місяців.

Вартість за весь період навчання:

2800 грн. за три обраних предмети;

1800 грн. іноземна мова при вступі до магістратури

Адреса:   м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13, каб. 102; телефони: (048)722-27-28;

(048)785-10- 43.

СОТ «Лукомор’я» ОДАУ гостинно відчиняє двері

В Одесі , нарешті, по-справжньому літня спекотна погода. Стовпчик термометра піднімається вище позначки +30 градусів. І якщо в місті з його духотою, розпеченим асфальтом, задушливим громадським транспортом тільки мріється про прохолоду у тіні, то тут, на березі Чорного моря, на сонячному пляжі з оксамитовим піском, серед рожевих клумб – одні позитивні емоції, які дарує літо і заради яких спрямовуються на відпочинок і наші студенти.

У першу чергу, право на відпочинок отримують відмінники та активісти ОДАУ і студенти, які користуються пільгами, з малозабезпечених родин. За сім літніх змін керівництво вищу прагне оздоровити якомога більше студентів і викладачів. Так чи інакше всі студенти за час навчання обов’язково побувають тут, щоб відпочити до наступного навчального року.

Відпочиваючі студенти активно проводять свій час, беруть участь у спортивних змаганнях з футболу, волейболу, настільного тенісу, проводять дискотеки та інші культурні заходи, відпочивають на чистому пляжі та смачно харчуються.

В організації відпочинку студентів велику участь бере Первинна профспілкова організація університету. Тому студенти висловлюють слова великої подяки адміністрації університету і Профспілковій організації.

 

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання