Головна » Будні університету » ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ АГРОСТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ АГРОБІОТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

12 вересня 2018 року Одеська обласна сільськогосподарська дорадча служба «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва разом з деканатом агробіотехнологічного факультету провела круглий стіл з підведення підсумків агростажування студентів на підприємствах Одеської області. 9 студентів факультету АБТ на протязі понад трьох місяців день у день засвоювали премудрості роботи агронома на різних ділянках роботи підприємств.

Стажисти зробили презентації з підсумків агростажування. На круглому столі вони також щиро поділилися з молодшими студентами своїм досвідом та враженнями з освоювання професії агронома, взаємовідносин у новому колективі та з керівництвом підприємства.

Особливо зацікавлення у студентів визвали виступи Олександра Білоконя та Владислава Чабаненко, які проходили стажування у фермерському господарстві «Пан Білан» та Анастасії Кирильчук, яка проходила стажування у СФГ «Дельта». Стажисти акцентували увагу присутніх на особливу важливість та необхідність такого стажування, бо змогли засвоїти новітні технології на практиці, а не тільки чути про них, зрозуміти наскільки творча професія агронома та полюбити її.