Головна » Будні університету » ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ АГРОСТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ АГРОБІОТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ АГРОСТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ АГРОБІОТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

12 вересня 2018 року Одеська обласна сільськогосподарська дорадча служба «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва разом з деканатом агробіотехнологічного факультету провела круглий стіл з підведення підсумків агростажування студентів на підприємствах Одеської області. 9 студентів факультету АБТ на протязі понад трьох місяців день у день засвоювали премудрості роботи агронома на різних ділянках роботи підприємств.

Стажисти зробили презентації з підсумків агростажування. На круглому столі вони також щиро поділилися з молодшими студентами своїм досвідом та враженнями з освоювання професії агронома, взаємовідносин у новому колективі та з керівництвом підприємства.

Особливо зацікавлення у студентів визвали виступи Олександра Білоконя та Владислава Чабаненко, які проходили стажування у фермерському господарстві «Пан Білан» та Анастасії Кирильчук, яка проходила стажування у СФГ «Дельта». Стажисти акцентували увагу присутніх на особливу важливість та необхідність такого стажування, бо змогли засвоїти новітні технології на практиці, а не тільки чути про них, зрозуміти наскільки творча професія агронома та полюбити її.

Контакти ОДАУ

Будні університету

Погода в Одесі

Корисні посилання