Головна » Будні університету » «Ми ніколи не повертаємося з подорожей колишніми»

Одеський державний аграрний університет запрошує учнів 11-х класів, а також випускників минулих років, які бажають поглибити свої знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з загальноосвітніх предметів за допомогою типових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року на підготовчі курси.

«Ми ніколи не повертаємося з подорожей колишніми»

На зимові канікули студентська родина ОДАУ подорожувала на західною частиною нашої країни.

Містечко Славське зустріло затишно, тепло та легенькою хуртовиною. Деревяна будівля та морозне повітря запам’ятаеться ще нам на довго.

Канікули пройшли весело, зима цього року порадувала снігом, і цим потрібно було користуватись. Активний відпочинок, лижі, сноуборд. Походи відкрили нові горизонти, радимо всім спробувати та отримати незабутні враження.

Після таких подорожей студентська сімя ОДАУ стає дружніша та міцніша! Наш університет обєднує друзів.

Дякуємо адміністраціі університету,зокрема ректору ОДАУ Корлюку С.С. та проректорy з НПР Коваленко О.А. за підтримку наших ідей та нових подорожей.