Головна » Будні університету » Кафедра обліку і оподаткування активна і завжди позитивна

Кафедра обліку і оподаткування активна і завжди позитивна

8 листопада на передодні міжнародного дня бухгалтера, вперше в історії інженерно-економічного факультету відбулосятренінгове заняттяна тему «Облік – філософія мого життя». Всі студенти, спеціальності «облік і аудит» та «облік і оподаткування», могли прийняти участь в цій незвичайній події.Спеціальними гостями свята стали деканінженерно-економічного факультету, к.е.н. доцент Бахчиванжи Людмила Анатолівна.

Відкрилацю урочисту подію завідувач кафедри обліку і оподаткування д.е.н.  Крюкова Ірина Олександрівна. Яка привітала всіх студентів та ознайомила зі славетною і цікавою історією кафедри.

Але саме цікаве було попереду. У ігровій і веселій формі викладачі кафедри доводили студентам, що бухгалтерський облік зовсім не нудний, а вони бувають не тільки суворі й вимогливі, а ще й відкриті та щирі. Свято було сповнено багатьма сюрпризами та несподіванками. Наприклад: цікавий кросворд, який підготувала магістр 5 курсу Лук’янова Тетяна,солодка лотерея від к.е.н. Кравчук Алли Олексіївни, прислів’я, які д.е.н. Стоянова-Коваль Світлана Савівнарозклала по рахунках бухгалтерського обліку, веселі літери к.е.н. Гнатьевої Тетяни Миколаївни,а також цікава доповідь магістра 5 курсу Вихристюк Світлани про історію розвитку бухгалтерського обліку. Змістовною та цікавою була доповідь магістра Кабанової Ольги на тему «Моя професія – бухгалтер».На завершення було проведено міні-конференцію, у якій студенти ставили викладачам найрізноманітніші запитання.

За правильні відповіді і участь у конкурсах студентам «платити»спеціальною грошовою одиницею – Сальдиками –  печивом, у вигляді монеток.Інайактивніших чекали призи.Свято закінчилося винагородою найкращіх та веселою фотосессією.

Щожпомиляється той, хто вважає, що бухгалтерський облік не цікавий, це дуже динамічна і яскрава наука, яка містить в собі безліч цікавих фактів, і вивчати облік можна весело, що й продемонстрував дружній колектив викладачів кафедри обліку і оподаткування.

Д.е.н.,професор кафедри обліку і оподаткування

Стоянова–Коваль С.С.