Головна » Будні університету » Cвяткування 100-річчя випуску перших поштових марок України

Cвяткування 100-річчя випуску перших поштових марок України

В рамках святкування 100-річчя випуску перших поштових марок України в Одеській області в стінах ОДАУ в листопаді 2018 року будуть проведені тематичні уроки, «круглі столи», лекції конференції, тематичні виставки ілюстраційного матеріалу, присвяченого історичним культурним подіям, досягненням науки і техніки, видатним особистостям України, присвячені популяризації вітчизняної філателії. Заходи будуть проведені по факультетах університету, у бібліотеці ОДАУ.