Зустрічі доцентів факультету геодезії, землеустрою та агроінженерії з виробничниками

28 вересня 2023 року доцентом кафедри геодезії землеустрою та земельного кадастру  Мовчан Тетяною організовано традиційну зустріч з виробничником Барбою Ярославом Валерійовичем, начальником  відділу земельних відносин виконавчого комітету Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.

Тема зустрічі: Особливості роботи спеціалістів відділу земельних відносин виконавчого комітету Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

5 жовтня 2023 року на факультеті геодезії, землеустрою та агроінженерії традиційно проходила зустріч з виробничником. Цього разу був досвідчений фахівець  Разкевич Степан Семенович головний геодезист ТОВ “Геокартпроект” під гаслом “Найкрутіша професія в світі”. Тема зустрічі ” Специфіка професії інженера-геодезиста”. Це була незабутня зустріч у теплій атмосфері спогадів про трирічну африканську епопею геодезиста, який про це може розповідати днями.