ЗАСІДАННЯ СПІЛКИ РАД МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

28 березня 2024 року відбулась он-лайн зустріч голів Рад молодих вчених закладів вищої освіти та наукових установ з представниками Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України. Одеський державний аграрний університет представляв Олексій Лотоцький – голова ради молодих вчених ОДАУ.

Представники Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України надали інформацію щодо можливостей, які відкриваються перед молодими науковцями завдяки функціонуванню рад молодих вчених. Акцентували увагу на можливостях фінансування наукової діяльності молодих вчених (спікер Анастасія Сімахова).

Директор «Енциклопедичного видавництва» Алла Киридон надала інформацію щодо проєкту державної ваги «Велика українська енциклопедія», яка охоплює всі галузі знань – хімію, фізику, біологію, математику, історію, географію, літературознавство тощо. Створення багатотомника має завершитися у 2026 році. Колектив наукової установи працює над створенням портальної версії «Великої української енциклопедії» е-ВУЕ, запрошує ознайомитися з наповненням портальної версії енциклопедії й долучитися до її створення – стати авторами.

Також на зустрічі піднімалося питання про роль вчених у створенні  ефективної системи наукової і науково–технічної експертизи.

Зустріч мала інформаційний та комунікативний характер і була спрямована на підтримку молодих вчених в складних умовах сьогодення.