Засідання Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації

5 березня 2024 року відбулось он-лайн засідання Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації за участю представників закладів вищої освіти міста. Одеський державний аграрний університет представляв Олексій Лотоцький – голова ради молодих вчених ОДАУ.

Відкрив засідання директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації. Олександр Лончак привітав усіх присутніх та наголосив, що об’єднання та координація роботи молодих науковців заради нових досягнень і перспектив у складні часи є пріоритетною. Робота  спрямована на підтримку молодих вчених, які не припиняють свою роботу під час війни.

На засіданні відбулося обговорення проекту Положення про РМВ при ООДА та його затвердження. Також було затверджено оновлений склад РМВ при ООДА на основі подань, надісланих до Департаменту освіти і науки при ООДА.

Зустріч мала інформаційний та комунікативний характер.