Запрошуємо в І ОНЛАЙН-ШКОЛУ “Цифрові технології в наукових дослідженнях”

Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності. Онлайн школа “Цифрові технології в наукових дослідженнях” є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.

Програма онлайн школи складається з 2 модулів і передбачає 60 годин (2 кредити ЄКТС). Передбачено лекційні та тренінгові заняття, а також виконання практичних вправ та завдань.

МОДУЛЬ 1. Цифрові технології для проведення наукового дослідження та виконання науково-організаційної діяльності.

застосування цифрових технологій для проведення наукового дослідження та ефективного здійснення наукової та науково-організаційної діяльності;

застосування наукометричних баз даних, електронних бібліотечних систем, онлайн енциклопедії, інформаційно-аналітичних наукових систем, штучного інтелекту, інструментів відкритої науки для оптимізації часових і фінансових витрат, для аналізу і систематизації зарубіжного і вітчизняного досвіду та виконання різних етапів наукового дослідження;

застосування хмарних сервісів для спільної роботи з науковими матеріалами;

цифрові технології для забезпечення спільної роботи над документами і презентаціями;

практичні вправи: використання хмарних сервісів для спільної роботи над дослідженням; створення анкет та опитувальників; застосування штучного інтелекту для створення структури наукової публікації, доповіді, оголошення, таблиці та ін.

МОДУЛЬ 2. Застосування цифрових технологій для розвитку іміджу вченого та наукової комунікації.

інструменти відкритої науки як засоби популяризації власних наукових результатів;

профілі у міжнародних наукометричних базах – “must have” для вченого;

напрями застосування цифрових технологій для розбудови іміджу вченого;

застосування електронних соціальних мереж та штучного інтелекту для розбудови персонального іміджу вченого та популяризації наукових результатів;

застосування цифрових технологій для наукової комунікації та інтеграції у міжнародний дослідницький простір;

практичні вправи.

Учасники: наукові та науково-педагогічні працівники, аспіранти, докторанти.

Тривалість І онлайн школи: 01.11.23-13.12.23 р.

Дедлайн реєстрації: 01 листопада 2023 р.

Заплановані дати проведення:

01 листопада – відкриття онлайн школи (організаційні аспекти), 1 заняття.

Надалі заняття відбуватимуться щосереди та щоп’ятниці.

08-10 грудня – виконання тестів.

13 грудня – круглий стіл з учасниками онлайн школи, закриття І онлайн школи.

Час проведення занять: 16:00 — 18:00

Реєстрація: https://cutt.ly/bwWPm6x5

Учасникам, які заповнили реєстраційну форму, необхідно доєднатися до закритої групи у Тelegram “І ОНЛАЙН ШКОЛА “Цифрові технології в НД” https://t.me/+L-Q5i2nxFvcyMDgy

У групі буде відбуватися комунікація та оперативне інформування учасників про зміни у розкладі проведення занять, надсилатимуться покликання для підключення. Учасники будуть розміщувати виконані завдання.

Навчання в онлайн школі – безоплатно!

Отримання сертифіката за умови відвідин 70% занять, виконання практичних вправ та проходження фінального тестування.

Офіс підтримки вченого є одним з організаторів онлайн школи.

Координатор онлайн школи: Анна Яцишин.

Контактна особа: Валентина Коваленко моб. +38 0669772239 (10:00-17:00), digital.science.events@gmail.com

Більше інформації: https://cutt.ly/6wWAdgQ0