Запрошуємо прийняти участь у IІІ науково-практичній студентській конференції «Сучасні технології виробництва і переробки продукції тваринництва»

Запрошуємо прийняти участь у IІІ Науково-практичній студентській конференції здобувачів «Сучасні технології виробництва і переробки продукції тваринництва» яка відбудеться 07 березня 2024 року. Конференція спрямована на обмін досвідом, вдосконаленні освітніх процесів та вирішенні проблем розвитку у галузі сільського господарства.

Основні напрямки роботи конференції:

СЕКЦІЯ 1. ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА

СЕКЦІЯ 2. ГЕНЕТИКА, РОЗВЕДЕННЯ ТА ГОДІВЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН

Умови участі в конференції та публікації тез

Мови конференції – українська, англійська

Форма участі: онлайн на платформі Zoom http://surl.li/qikeh

Матеріали конференції: кінцевий термін подачі заявки та тез – 1 березня 2024 р.

публікація збірника тез на сайті: до 26 березня 2024 р.