Запрошуємо 12 березня 2024 року о 15:00 на відкритий фаховий семінар кафедри фізіології, патофізіології та біохімії

12 березня 2024 року о 15:00 на відкритому фаховому семінарі кафедри фізіології, патофізіології та біохімії Одеського державного аграрного університету відбудеться публічна презентація наукових результатів дисертації Ірини БОНДАРЕНКО, що подається на здобуття наукового ступеня доктора наук з галузі знань 21 – Ветеринарія за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».

Тема дисертації: «Функціональний стан ендометрія корів та методи його корекції в період відновлення за ендометриту та затримки посліду».

Семінар відбудеться із використанням технічних засобів відеозв’язку.

Щоб долучитися до фахового семінару просимо перейти за посиланням:

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ОХОЧІ!