Запрошуємо долучитися до онлайн-тренінгу за темою: “Від мрії до дії! Професія! Кар’єра!”

Шановні студенти 3-5 курсів факультету економіки та управління Одеського державного аграрного університету запрошуємо вас долучитися до онлайн-тренінгу за темою: “Від мрії до дії! Професія! Кар’єра! (Як знайти роботу на сучасному ринку праці? З чого почати?  Як скласти резюме без досвіду роботи? Джерела пошуку роботи та співбесіда з роботодавцем), який проведуть фахівці сектору профорієнтації Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості 23 травня 2023 року о 14:00 (на умовах договору про співпрацю з ОДАУ), з метою побудови кар’єри та професійного розвитку для студентів.
Щоб підключитися до онлайн-тренінгу просимо перейти за посиланням:

Підключитися до конференції Zoom

Код доступу: 803358

Тема: Тренінг “Від мрії до дії! Професія! Кар’єра! (Як знайти роботу на сучасному ринку праці, з чого почати, як скласти резюме без досвіду роботи, джерела пошуку роботи, співбесіда з роботодавцем).
Час: 23 травня 2023 02:00 PM Київ