Запрошення до участі у моніторингу якості вищої освіти вже на наступному тижні!

Шановні учасники освітнього процесу, вищої освіти та представники бізнес-середовища!

Університет завжди прагне до постійного удосконалення та адаптації до змін сучасного світу. Відділ забезпечення якості вищої освіти ініціює щорічний моніторинг, який охопить думки всіх учасників внутрішнього і зовнішнього середовища Університету.

Головною метою цього опитування є збір та аналіз думок стейкхолдерів, таких як здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники, випускники, роботодавці та всі зацікавлені особи.

Як це працює? Переходь на офіційний сайт Університету, на сторінку відділу забезпечення якості вищої освіти. Обирай розділ «Моніторинг» та категорію респондента, за посиланням: https://cutt.ly/7wP0KIK1.

Термін проведення опитування: 11.12.2023-17.12.2023

Форма проведення: опитування респондентів у оnline-режимі дистанційно, використовуючи Google-Forms.

Ми розраховуємо на ваш активний внесок у формуванні майбутнього Університету, який відповідає вимогам часу та потребам наших стейкхолдерів.