Закладання польового досліду здобувачем третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП “Агрономія”

Весна – напружений період у підготовці здобувачів вищої освіти  спеціальності 201 «Агрономія».  Наступає пора закладати польові досліди та проводити  заплановані спостереження. Так 30 березня 2023 року здобувач третього (освітньо-наукового) рівня Лотоцький Олексій, відповідно до програми своєї наукової роботи «Ефективність елементів біологізації технології вирощування льону олійного в умовах Південного Степу України», провів закладку польових дослідів. Використання селекційної сівалки точного висіву дозволило із цілковитим дотриманням методики та схеми досліду оперативно провести сівбу.

Експеримент закладено в межах спеціалізованої органічної сівозміни  на дослідному полі Одеської дослідної станції Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН,  (с. Хлібодарське, Одеського району). Наш університет активно  співпрацює з ІКОСГ НААН в багатьох  наукових напрямках, у тому числі щодо органічного землеробства.

Метою таких досліджень є встановлення ефективності біопрепаратів асоціативної азот-фіксації, фосфор-мобілізації та препаратів на основі грибів-симбіонтів у посівах льону олійного. Керівник наукової роботи – професор Рудік Олександр Леонідович.