Запрошення приєднатися до заходу “Інструменти для створення цифрового освітнього контенту”!

Університет запрошує всіх науково-педагогічних та освітян приєднатися до заходу “Інструменти для створення цифрового освітнього контенту”!

Дати: 22.11.2023-24.11.2023

Теми:

1. “Сучасні інструменти візуалізації освітнього контенту”: дізнайтеся, як створити захопливі та ефективні лекції з використанням новітніх інструментів!

2. “Canva в дистанційному та змішаному навчанні”: вивчіть секрети створення інтерактивних навчальних матеріалів, які зроблять ваші лекції неперевершеними!

3. “Брендування науковця та освітні послуги в Instagram”: розберіться, як стати визнаним та залучити здобувачів через соціальні мережі.

Зареєструйтесь за посиланням  і станьте частиною цифрової освітньої революції разом з університетом!

Не пропустіть можливість підвищити свою кваліфікацію та стати справжнім лідером у цифровому освітньому просторі!

#ПідвищенняКваліфікації #Освіта #ЦифровіІнструменти