Загальні збори Наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених ОДАУ

3 вересня 2024 року відбулося спільне засідання Ради молодих вчених та Наукового студентського товариства – загальні збори Наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених Одеського державного аграрного університету.

На зборах здобувачі вищої освіти, аспіранти та молоді вчені розглянули й затвердили план роботи Студентського наукового товариства та Ради молодих вчених на поточний навчальний семестр. Відбулася презентація наукового простору в аудиторії 312, корп. 2 – під час жвавої дискусії обговорювали покращення та облаштування простору, що сприятиме спільній плідній науковій роботі. Голова Наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених Олексій ЛОТОЦЬКИЙ представив увазі учасників засідання меморандум про співпрацю з Радою молодих вчених ДУ «Інститут ринку та еколого-економічних досліджень НАН України» та анонсував організацію спільних заходів в рамках меморандуму.

На засіданні відбулося знайомство аспірантів першого року навчання з нормативною базою щодо вступу до аспірантури та організацією освітнього процесу ОДАУ (ОНП третього (освітньо-наукового рівня) вищої освіти, Положенням про організацію підготовки здобувачів вищої освіти III (освітньонаукового) рівня – доктор філософії в ОДАУ, Положенням про академічну доброчесність ОДАУ, структурою сайту університету). Також для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти проведено консультацію щодо порядку присудження ступеня PhD.