Як впровадити програму стажування для молоді?

На виконання резолюції заступника голови обласної державної адміністрації від 27.10.2023 №11818/01-42/4/1-23 Департамент освіти і науки облдержадміністрації надсилає до відома лист Міністерства молоді та спорту України від 27.10.2023 №9534/3.3 «Про поширення інформації».

Про поширення інформації
19 жовтня 2023 року в м. Києві відбулась презентація посібника «Як впровадити програму стажування для молоді?» (далі – Посібник), який розробила команда Міжнародний республіканський інститут «IRI Ukraine» для органів місцевого самоврядування на основі практичного досвіду впровадження пілотних програм стажування у громадах в межах програми USAID «Мріємота діємо».

Посібник містить наступні покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді:
Крок 1. Визначення потреб і спроможності ОМС, портрета стажера і підготовка до запуску програми стажування;
Крок 2. Анонс програми стажування та відбір учасників і учасниць;
Крок 3. Проведення програми стажування;
Крок 4. Завершення та оцінювання програми стажування.

Інформацію щодо Посібника та його завантаження можливо отримати за наступним посиланням: https://iri.org.ua/navchalni-resursy/yak-vprovadyty-prohramustazhuvannya-dlya-molodi-posibnyk-dlya-orhaniv-mistsevoho.
Просимо поширити інформацію серед зацікавлених осіб та на ваших офіційних веб-ресурсах.
Лінк про поширення інформації просимо надіслати на електронну пошту: mdovbenko@iri.org.

Заступник Міністра                                                                                                                              Владислав ЯЦУК