Візит до Swedish University of Agricultural Sciences

23-24 вересня 2024 року викладачі кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Навчально-наукового інституту біотехнології та аквакультури  Наталія КІРОВИЧ і Світлана КОСЕНКО в рамках міжнародного проекту «Навчання під час атак – стабільна освіта в українських університетах в умовах ризику» (Learning under attacks – sustainable education at risk in Ukrainian Universities (проект № 01236/2023)) Візит до Swedish University of Agricultural Sciencesвід грантової програми  SI Baltic Sea Neighbourhood Programme – special call for Ukraine відвідали  Швецький університет сільськогосподарських наук.

Під час даного візиту були обговорені заходи щодо подальшої співпраці у межах зазначеного проекту.

Одеський державний аграрний університет вдячний за фінансову підтримку Шведському інституту (SI) та усім партнерам за можливість плідної співпраці. Особливу подяку виражаємо  координаторам від Швецького інституту –  Galia Zamaratskaia (SLU) та Saeid Karkehabadi (SLU), а також професору  Руслану СУСОЛУ – координатору даного проекту від ОДАУ.