За участю Наукового товариства здобувачів вищої освіти Одеського державного аграрного університету 17 грудня 2025 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Синергія», яке було присвячене актуальним питанням професійного становлення, кар’єрного розвитку та працевлаштування в міжнародних компаніях.
Тема зустрічі — «Процес підбору персоналу в міжнародній компанії: шлях кандидата» — викликала значний інтерес серед здобувачів вищої освіти, аспірантів та молодих науковців університету. Захід об’єднав активну студентську молодь, зацікавлену у здобутті практичних знань та розумінні сучасних вимог ринку праці.
Спікером заходу виступила Теплова Євгенія Сергіївна, регіональний директор з персоналу міжнародної компанії. У своєму виступі вона ґрунтовно висвітлила особливості системи підбору персоналу в міжнародних компаніях, окреслила основні етапи рекрутингу — від подання резюме до фінального інтерв’ю та адаптації нового працівника, а також поділилася практичними порадами щодо підготовки до співбесід і розвитку професійних компетентностей.
Окрему увагу було приділено типових помилок кандидатів, ролі soft skills, важливості мотивації та безперервного професійного розвитку. Формат зустрічі передбачав активне спілкування, що дало змогу учасникам поставити запитання, обговорити реальні кейси з HR-практики та отримати фахові рекомендації від представниці міжнародної компанії.
Проведення подібних заходів у межах діяльності студентських наукових гуртків сприяє посиленню взаємодії між закладом вищої освіти та роботодавцями, формуванню практичних навичок у здобувачів освіти, а також підвищенню їх конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.










