ВЕБІНАР ЗА МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ НА ФАКУЛЬТЕТІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ОДАУ

21 березня 2024 на факультеті ветеринарної медицини за ініціативи Ніни Данкевич, PhD, асистента кафедри хірургії, акушерства та хвороб дрібних тварин відбувся перший Вебінар за міжнародною участю на тему “CPR Cardiopulmonary resuscitation. Basic Life Support“.ВЕБІНАР ЗА МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ НА ФАКУЛЬТЕТІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ОДАУ

Вебінар відбувся в межах ОК “Хірургічні хвороби тварин з анестезіологією та невідкладна допомога” та ОК “Оперативна хірургія з основами анастезіології”.

Модератором заходу була Олександра ШМІД, лікар ветеринарної медицини, член VECCS, EVECCS (Болгарія, м. Варна). Організація та проведення заходу стало можливим завдяки співпраці факультету ветеринарної медицини ОДАУ та факультету ветеринарної медицини Тракійського університету (Стара Загора, Болгарія).

Під час заходу було розглянуто питання кардіопульмональної реанімації, а саме основні правила та порядок проведення реанімації; сукупність дій, які треба виконати в умовах раптової зупинки серця у тварин.

До вебінару долучилось 56 здобувачів вищої освіти ОП Ветеринарна медицина та 12 науково-педагогічних працівників факультету ветеринарної медицини.

Дякуємо організаторам та модератору Олександрі ШМІЗІ цікаву інформацію та сподіваємось на подальшу співпрацю)))