В рамках Одеського державного аграрного університету пройшло підвищення кваліфікації «Забезпечення якості вищої освіти: інноваційні методи та технології навчання» з 10 квітня по 28 квітня 2023 року. Інтеграція інноваційних методів в освітній процес та використання їх науково-педагогічними працівниками сприяють формуванню загальних та фахових компетентностей, а також гнучких навичок у здобувачів вищої освіти, досягненню програмних результатів навчання.

Успішне проходження програми підвищення кваліфікації «Забезпечення якості вищої освіти: інноваційні методи та технології навчання» з 10 квітня по 28 квітня 2023 рокуАктуальним є застосування сучасних цифрових технологій, гейміфікація навчання, використання методів фасилітації при проведенні аудиторних занять, які сприятимуть підвищенню мотивації здобувачів освіти, вдосконаленню освітнього процесу та забезпеченню якості вищої освіти. Після прослуховування тем та відпрацювання практичних занять усі отримали свідоцтва.

Програма підвищення кваліфікації «Забезпечення якості вищої освіти: інноваційні методи та технології навчання»

ПІБ лектораНазва
1.Сусол Руслан ЛеонідовичПроведення проблемних лекцій: бінарна лекція як інноваційна педагогічна технологія
2.Житков Сергій СергійовичВикористання брейнстормінгу під час розв’язування наукової чи технічної проблеми
3.Телічко Наталія АлександрівнаПроведення лекції-тренінгу з використанням інтерактивних методів навчання
Дідур Ганна Іванівна
4.Шевченко Аліса АнатоліївнаМетоди викладання: фасилітація та скрайбінг
5.Губіна Ганна ЛеонідівнаМетоди викладання: ділові та рольові ігри
6.Овчаренко Ганна ВасилівнаГейміфікація і візуалізація в освітньому середовищі
Пожарицький Олександр Пилипович
7.Бойко Юрій ОлександровичГуманна педагогіка у процесі особистісного розвитку здобувачів вищої освіти
8.Дубін Руслан АнатолійовичПолітика формування та розвитку Soft Skills у здобувачів вищої освіти
9.Дяченко Олексій ПетровичЗмішана форма навчання: використання Google-сервісів
10.Ходжикян Дарина РафіківнаСучасні технології навчання іноземної мови
11.Кушнір Володимир ЮрійовичЕлектронна бібліотека кафедри: від картотеки до практики
12.Дубровін Валерій ВікторовичВикористання систем інтерактивних розрахунків в сфері землеробства в освітньому процесі
13.Телятніков Андрій ВолодимировичСучасні методи підготовки лікарів-ветеринарів (на прикладі ЗВО відповідного фаху Франції)
14.Булишева Дар’я ВолодимирівнаТехніка Jigsaw при вивченні управління конфліктами в команді
15.Балан Галина Олександрівна

Баранець Людмила Олексіївна

Використання інтерактивних баз в процесі навчання із захисту рослин
16.Роша Лариса ГригорівнаДосвід проведення лабораторно-практичних занять на базі лабораторії морфології Експертного патологоанатомічного центру в режимі «стрим»
17.Седов Вячеслав АндрійовичЗмішане навчання як інноваційний підхід інтеграції освітнього процесу у закладах вищої освіти
Холод Марія Володимирівна

Ми дуже вражені географією слухачів, вдачні за пропозиції покращення проведення підвищення кваліфікації. Висловлюємо велику вдячність усім задіяним лекторам за їх високий професіоналізм і цікаві, змістовні лекції та особливу подяку хочемо висловити усім слухачам програми підвищення кваліфікації за виявлений інтерес і активність!

Слідкуйте за новинами!