UGEN запускає нову серію тренінгів та вебінарів про карʼєру для справжніх (майбутніх) економістів – Economist Career Way!

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь в безкоштовному серії тренінгів та вебінарів про карʼєру для справжніх (майбутніх) економістів – Economist Career Way від UGEN з 27 березня по 04 квітня 2023 року, особливо запрошуємо здобувачів першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня вищої освіти Факультету економіки та управління!

Якщо детальніше, план такий:

– 4 дні тренінгів від потужних роботодавців для удосконалення твоїх soft та hard skills;

– поради та fuck-ups на кожному з етапів відбору;

– чесна success story карʼєрного розвитку випускника економічної спеціальності.

Компанії-роботодавці: PwC, ПриватБанк, Deloitte, EY, ProСredit Bank, Національний Банк України, KPMG.

Для тих, хто пройде весь шлях проєкту отримає приємний бонус — іменний сертифікат!

КОЛИ: 27/03 – 04/04 в ZOOM

ДЛЯ УЧАСТІ ЗАПОВНИ АНКЕТУ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://bit.ly/404ljD2