Участь здобувачів, НПП у онлайн лекції Ph.D., директора з освіти в Coursetune Jonathan Cisco «An Introduction to Qualitative Methods in Research in the United States»

Здобувачі вищої освіти та педагогічні, науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету прийняли участь у онлайн лекції Ph.D., директора з освіти в Coursetune Jonathan Cisco «An Introduction to Qualitative Methods in Research in the United States» в рамках міжнародної освітньої ініціативи Ukraine Global Faculty для українських здобувачів, аспірантів та викладачів, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топ-експерти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

Під час лекції дізнались про основні елементи якісних методів, які використовують американці в своїх дослідженнях; дослідницькі парадигми, якісні дизайни, а також було розглянуто приклади дослідницьких питань, які піддаються якісному аналізу.

Слідкуйте за новинами про нові лекції та контриб’юторів на сайті ugf.academy та телеграм-каналі t.me/UkraineGlobalFaculty