Викладачі та здобувачі Одеського державного аграрного університету візьмуть участь у Ukrainian-German Teaching week

З 30 вересня по 07 жовтня 2023 р. в рамках проекту DILLUGIS’23 в Східно-Баварському університеті Амберг-Вайден проходитиме Українсько-німецький освітній тиждень. У ці дні викладачі провідних українських університетів-партнерів проєкту Одеського державного аграрного університету, НУ «Запорізька політехніка» та НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» читатимуть свої курси для здобувачів OTH Amberg-Weiden та українських здобувачів в гібридному форматі англійською мовою.
Здобувачі ОДАУ мають можливість долучитись до Українсько-німецького освітнього тижня та онлайн взяти участь у інтенсивних курсах наших викладачів (доц. Наталія Телічко, доц. Марія Левіна-Костюк) та викладачів інших ЗВО:
– Управління життєвим циклом інновацій та технологій
– Управління Startup-проектами
– Фінансовий менеджмент та стійкі фінанси
– Вбудовані системи як основа інфраструктури IoT
– Управління проектами (доц. Телічко Н.О.)
– Інтернет-маркетинг (доц. Левіна-Костюк М.О.)
У разі успішного проходження інтенсивного он-лайн курсу здобувачі одержують сертифікат Східно-Баварського університету Амберг-Вайден (із зазначенням модулів, змісту та тривалості курсу, отриманих компетенцій й навичок) та матимуть можливість перезарахування вивченої навчальної дисципліни (курсу) відповідно до Положення про академічну мобільність.
Курси проходитимуть щоденно протягом усього періоду, щоб вони відповідали обсягу повноцінного модуля. Детальні описи курсів можна переглянути за каталогом.
Зареєструватись можна за посиланням: https://forms.gle/1brtSoYiqyksvAS67