«Участь кафедри філософії, історії і політології у конкурсі «Самоцвіти Ананьївщини»

Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. З давніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, святах, обрядах, фольклорі.

Це — світовідчуття та світосприймання нашого народу. Українські традиції пояснюють та обґрунтовують взаємини між людьми, між людьми і природою, духовну цінність кожної окремої людини, і народу взагалі.

Колектив кафедри філософії, історії і політології взяв участь у конкурсі «Самоцвіти Ананьївщини»,  що був оголошений Ананьївською міською радою.

Щиро дякуємо начальнику відділу культури та туризму Ананьївської міської ради – Сагалі Ользі за можливість участі у конкурсі, сподіваємось на подальшу творчу співпрацю і бажаємо всім творчої наснаги, злагоди та миру у нашій вільній Україні.