ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЗДОБУВАЧІВ ОДАУ

У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗА ПЕРШИМ ТА ДРУГИМ РІВНЯМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 073 «МЕНЕДЖМЕНТ»

Зокрема, Дмитро ФОМІН посів перше місце за роботу на тему «Логістичний менеджмент в системі управління ТОВ «Авалон Логістик» під науковим керівництвом Галини ЗАПШИ, завідувача кафедри менеджменту.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЗДОБУВАЧІВ ОДАУ

Наталя  МАРТУС була відзначена призовим ІІ місцем за роботу на тему «Стратегія розвитку СВК «Родина» Білгород-Дністровського району Одеської області в умовах глобалізації економіки», науковий керівник Тетяна МАЦІЄВИЧ, в.о. декана факультету економіки та управління.

Щиро вітаємо наших здобувачів та їх керівників і зичимо подальших  успіхів і злетів!