Проведення конференції Факультетом ветеринарної медицини ОДАУ

Запрошуємо прийняти участь у ΙΙ Міжнародній науково-практичній конференції науково-педагогічних працівників та молодих науковців

«АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»,

яка відбудеться 17 – 18 жовтня 2024 року в Одеському державному аграрному університеті на базі факультету ветеринарної медицини за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 13.

Конференція спрямована на обмін досвідом, вдосконаленні освітніх процесів та вирішенні проблем розвитку у галузі ветеринарії

Посвідчення № 167 від 05 березня 2024р.
Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації»

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

СЕКЦІЯ 1. Діагностика хвороб і терапія тварин в сучасній освіті, науці і практиці
СЕКЦІЯ 2. Сучасний стан і перспективи розвитку ветеринарної фізіології та біотехнології
СЕКЦІЯ 3. Нормальна i патологiчна морфологiя тварин та судова ветеринарiя
СЕКЦІЯ 4. Новітні досягнення у ветеринарній хірургії та акушерстві: теорія і практика
СЕКЦІЯ 5. Біологічна безпека, біозахист та епізоотичне благополуччя тваринництва
СЕКЦІЯ 6. Ветеринарна гігієна, санітарія та інспектування харчових продуктів

Умови участі в конференції та публікації тез

Мови конференції – українська, англійська
Форма участі: змішаний формат (посилання на платформу Zoom буде надіслано за 1-2 дні до початку конференції)
Участь в конференції: у разі дистанційної участі – безкоштовно, організаційний внесок за умови очної участі – 600 грн.
Матеріали конференції: дедлайн подання заявки та тез доповідей – 15 вересня 2024 р.
публікація збірника тез на сайті: до 30 жовтня 2024 р.
тези доповідей надсилати на е-mail: conference.fvm.85@gmail.com
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/g2KWNfCgU6L6F3ZBA

Контактні особи:
Людмила ПЕРОЦЬКА, к.вет.н., доцент – +380934632656 (Viber);
Ніна ДАНКЕВИЧ, к.вет.н. – +380668987831 (Viber).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Обсяг матеріалів – від 2 до 5 сторінок
Формат – Word (.doc, .docx),
Шрифт – Times New Roman, кегль – 14,
Міжрядковий інтервал – 1.0, абзац – 1.25 см,
Поля по 2 см.

Організаційний комітет конференції залишає за собою право технічно форматувати надані матеріали, а також відхиляти їх у разі порушення академічної доброчесності, невідповідності тематиці конференції і не несе відповідальності за достовірність викладених фактів. Матеріали тез будуть перевірені за допомогою системи StrikePlagiarism. Усі учасники отримають сертифікати про участь у міжнародній науково-практичній конференції.

СТРУКТУРА ТЕЗ:

• індекс УДК (кегль 14, вирівнювання з лівого краю)
  • назва тез (великі літери, жирний шрифт, вирівнювання по центру);
  • Ім’я та Прізвище автора(-ів) (повністю, малі літери, жирний шрифт, вирівнювання по центру) науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи/навчання (назва установи, місто, держава). Обов’язково вказувати ORCID та e-mail адреси всіх авторів;
  • Через інтервал основний текст тез – вирівнювання по ширині;
  • список використаних джерел оформляється відповідно до вимог ДСТУ 8302:2015, не більше 4-5 джерел. У тексті посилання на літературу позначаються квадратними дужками із зазначенням номера джерела.

За бажанням автори тез доповідей після проведення конференції можуть розширити матеріали і опублікувати їх у формі статті у науковому журналі Одеського державного аграрного університету «Аграрний вісник Причорномор’я» (входить до Переліку наукових фахових видань України, кат. «Б»)

Про місце, час та формат проведення конференції з урахуванням безпекової ситуації буде повідомлено в запрошенні на конференцію, яке буде надіслано напередодні.

До зустрічі!!!

З повагою, Організаційний комітет