НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ, ДОКТОРАНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ОДАУ НА ЗУСТРІЧІ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ПРИ ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

У Одеському державному аграрному університеті активізується робота наукового напрямку, особливо коли це стосується реалізації молодих вчених та здобувачів освіти, які цікавляться наукою та лише розпочинають свій шлях.

Для того аби надихнути молодь займатися наукою, популяризувати цю сферу і запевнити, що це дійсно перспективна діяльність, Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ОДАУ  мали  мотиваційну он-лайн зустріч із Радою молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації 10 жовтня 2024 року. Спікером була доктор економічних наук, професор Наталя МАСЛІЙ.

Впродовж зустрічі здобувачі освіти мали нагоду поспілкуватися на актуальні теми, обговорювали перспективи розвитку Рад молодих вчених, методів активізації діяльності та помноження результативності роботи, зачепили питання важливості вивчення іноземної мови, говорили про проектну діяльність та можливості, які вона відкриває перед науковцем, про досвід написання публікацій та додаткові переваги для розвитку вчених.

Зустріч проходила у формі жвавої дискусії та була інформативною, насиченою і цікавою.