14 березня 2025 року за ініціативи Ради молодих вчених та Наукового студентського товариства ОДАУ у змішаному форматі R&D простору відбулась інтерактивна лекція «Математика та/чи Мистецтво».
Спікер Юлія Ботузова – доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри математики та цифрових технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка розкрила учасникам математичні закономірності, які впливають на творчість, охарактеризувала спільне у математиці та мистецтві. Науковиця розповіла про картини, візерунки, вітражі та навіть вірші, в яких повно математики.
Захід відвідали здобувачі вищої освіти ІІ та ІІІ (освітньо-наукового) рівнів, молоді вчені та науково-педагогічні працівники університету.
Зустріч проходила у формі жвавої дискусії та була інформативною, насиченою і цікавою. Здобувачі вищої освіти активно ставили питання та цікавилися особливостями математичного моделювання.
За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо укладення меморандуму про співпрацю між Радою молодих вчених ОДАУ та Радою молодих вчених Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.