РЕАЛІЗОВАНО АКАДЕМІЧНУ МОБІЛЬНІСТЬ У РАМКАХ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+ У М. ТЕКІРДАГ (Туреччина)

У період з 30 вересня по 4 жовтня 2024 року асистент кафедри хірургії, акушерства та хвороб дрібних тварин,  кандидат ветеринарних наук Ніна Данкевич успішно пройшла стажування в  Університеті ім. Наміка Кемаля  (TNKU, м. Текірдаг, Туреччина) за міжнародною програмою ERASMUS+ Staff Mobility Program for Training 2024.

У рамках програми академічної мобільності Ніна Данкевич ознайомилася з діяльністю університету, бібліотеки, методиками викладання освітніх компонентів з ветеринарної хірургії. Крім того, під час стажування представниця ОДАУ мала можливість зустрітися та поспілкуватися з проректором та за сумісництвом деканом ветеринарного факультету професором Гюлсюм Озкан, координатором програми Еразмус+ Серканом Ердуром, відповідальною за проходження стажування на ветеринарному факультеті професором Ділек Муз  та іншими викладачами турецького університету. Факультет ветеринарної медицини ОДАУ було запрошено долучитися до участі у ХVІ Міжнародної ветеринарної конференції з мікробіологіі «XVI НАЦІОНАЛЬНИЙ ВЕТЕРИНАРНИЙ МІКРОБІОЛОГІЧНИЙ КОНГРЕС», яка відбудеться 25 – 28 жовтня 2024 року.