Сучасні технології виробництва і переробки продукції тваринництва

16 лютого 2022 року у Навчально-науковому інституті біотехнології та аквакультури Одеського державного аграрного університету для здобувачів початкового (короткий цикл) рівня вищої освіти вперше відбулася студентська наукова конференція «Сучасні технології виробництва і переробки продукції тваринництва».

З власними доповідями та презентаціями виступили студенти 1 та 2 курсів, після чого журі визнало переможців з найбільш цікавими доповідями та розподілило призові місця між іншими учасниками конференції.

Перше місце посіли: Альона Гінак, студентка 1 курсу та Валерія Монахова, студентка 2 курсу;

Друге місце – Максим Дідик, студент 1 курсу та Ангеліна Нечаєва, студентка 2 курсу;

Третє місце – Олена Евсєєва та Олександра Гайдай, студентки 1 курсу.

Вітаємо переможців та учасників конференції, бажаємо натхнення та успіхів в подальшій науковій роботі!